SE Ranking tani monitoring pozycjonowania

seo ranking tanie pozycjonowanie
seo ranking tanie pozycjonowanie

SE Ranking tani monitoring pozycjonowania

SE Ranking

To bardzo fajny projekt wspomagający pracę pozycjonerów i analityków. Dostarczy nam raportów odnośnie słów kluczowych dla naszych witryn, informacji podstawowych oraz bardziej zaawansowanych związanych z seo. Zobaczymy też informacje o zmianach jakie powinniśmy zrobić na stronie oraz o błędach, które należy naprawić. SE Ranking przekazuje nam dane w czytelnych wykresach lub tabelach. Mamy opisy i tutorial jak poruszać się po stronie tak więc nawet początkujący powinien sobie bez trudu poradzić z intuicyjnymi opcjami na stronie.

 

SE Ranking Ceny

Zanim przejdziemy dalej to zaczniemy od najbardziej istotnych informacji na temat SE Rankingu a mianowicie ceny. Aktualnie jest promocja na 14 dni za darmo, warto z nich skorzystać aby wypróbować podstawowe funkcje strony. Co prawda większość bardziej interesujących nas rzeczy będzie płatnych więc tak czy siak z nich nie skorzystamy. Przechodząc do sedna czyli ceny za około 50$ za rok możemy mieć najtańszy pakiet monitorowania naszej strony z tygodniowym raportem. Czyli raport odnośnie naszej strony raz w tygodniu przez rok plus 5 stron które możemy monitorować. Podstawowa liczba słów kluczowych jakie możemy sprawdzać w raz z ich pozycjami. Audyt na dodanych stronach oraz informacje o błędach. Tak więc jeśli chcemy zacząć pakiet za 50$ na rok jest wystarczający moim zdaniem dla każdego, kto ma 1-2 strony nad którymi chce mieć kontrolę przez cały rok. Cena w porównaniu z innymi płatnymi narzędziami tego typu naprawdę okazjonalna.

Aby zamówić SE Ranking w promocyjnej cenie przejdź do linku:

https://seranking.com/?ga=223012

Korzystając z powyższego linku możesz liczyć na dodatkowe bonusy i promocje. Dodatkowo możesz podać swój identyfikator w komentarzu dla najbardziej aktywnych osób przewidziane są dodatkowe ulepszenia pakietów oraz bonusy w różnej postaci.

 

SE Ranking Możliwości Narzędzia

Tanie pozycjonowanie tak w skrócie możemy określić funkcję tego narzędzia. Nie będziemy zagłębiać się bardzo w szczegóły dotyczące, dlatego wymienimy jedynie jego najważniejsze funkcje do których należą:

1.Raporty z możliwością dostosowania od jednego dnia do tygodnia.

2.Wykres średnich pozycji dla podanych słów kluczowych

3.Podstawowe informacje o adresie url

4.Competitor Analizer – porównywarka konkurencyjnych stron z danymi szczegółowymi – porównywanie polskich witryn nieco ograniczone jeśli chodzi o słowa kluczowe. Ta opcja jest bardzo rozbudowana dostarcza również informacji o kosztach lub możliwych zarobkach związanych z danymi słowami kluczowymi.

5.Podział na ruch organiczny i płatny

6.Top lista stron, które zawierają sprawdzane przez nas słowa kluczowe

7.Backlink explorer z możliwością sprawdzania samej domeny lub dokładnego adresu url.

8.On-Page Seo Audit tutaj najważniejsze informacje o tym co powinniśmy zrobić oraz jak nasza strona wygląda w google zarówno na komputery pc jak i urządzenia mobilne.

9.Popularność w social mediach

10.Keyword Suggestion Tool – sugerowane słowa kluczowe dla naszej strony – (brak polskich)

11.Search Volume Checker wedługo Google Planera

To tylko mała część możliwości tego narzędzia. Tak więc zachęcamy do skorzystania z 14 dniowej wersji trial aby zobaczyć przynajmniej część tych funkcji, które możemy użyć.

 


Mateusz Seo Analizer