Seo / Sem Artykuły ze świata google i wyszukiwarek stron www. Algorytm google, zarządzanie kontami google search console i mnóstwo informacji o pozycjonowaniu

 
Random Article


 
Nie przegap!
 

Regulamin Witryny

Regulamin Witryny

Informacje dotyczące witryny

Witryna ivb.pl to strona w formie bloga z informacjami na temat pozycjonowania i projektowania stron www. Informacje tutaj zawarte są związane z analizą, przygotowaniem oraz dalszymi działaniami związanymi ze stroną wpływającymi na jej pozycję w wyszukiwarkach typu: google, bing.

Regulamin

1.Wszelki treści zamieszczone na stronie są pisane ręcznie przez użytkowników, zabrania się kopiowania i korzystania z publikacji w jakikolwiek sposób bez zgody autora danego artykułu oraz linku bezpośredniego do danego artykułu.

2.Zawartość strony ivb.pl, w tym jej treść, kształt i konstrukcja a także zawartość subdomen(np. ranking.ivb.pl) – chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone są na rzecz właściciela bądź firm i osób uprawnionych (np. partnerów handlowych, klientów, twórców).

3.Używanie treści zamieszczonych na stronie jest możliwe tylko dla użytku niekomercyjnego, domowego lub w celach edukacyjnych dla których właśnie powstał ten portal.

4. Strona może wyglądać inaczej w zależności od używanej przeglądarki oraz urządzenia np. urządzenia mobilne

5.Informacje pozostawiane przez użytkowników w formie rejestracji lub korzystania z powiadomień e-mail są przetwarzane przez ivb.pl w formie marketingowej i reklamowej. Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości e-mail lub chce usunąć swoje konto możesz w wysłać e-mail z prośbą o usunięcie konta na e-mail: donmarick90@gmail.com w tytule usunięcie konta lub rezygnacja.

6. Właściciel, będący administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.), działa zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dba o ochronę danych osobowych użytkowników.

7. Użytkownicy zarejestrowani mogą w każdym momencie zrezygnować z korzystania z serwisu i mają prawo do zmiany swoich danych w każdym momencie korzystania ze strony (nie dotyczy problemów technicznych na stronie).

8.Konta użytkowników są chronione przez specjalne wtyczki stosowane na stronie, można dodatkowo korzystać z połączenia szyfrowanego https.

9.Użytkownik rejestrując się w serwisie akceptuje powyższy regulamin i jego warunki